INFORMACJE O FIRMIE

O NAS

iNFORMACJE O FIRMIE

Nasza firma powstała w 1994 roku. Przez te lata zdobyliśmy duże doświadczenie na rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stale unowocześniamy park maszyn drukujących. Czynimy to z myślą o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Najlepsze materiały wykorzystywane do produkcji, terminowa obsługa, konkurencyjne ceny, powoduje zainteresowanie naszą ofertą Klientów z całej Polski, jak również zza granicy. 

druk wielkoformatowy

Dysponujemy maszynami wielkoformatowymi (druk solwentowy, druk UV).  Drukujemy na banerach, foliach samoprzylepnych, papierach. Oferujemy druk UV na wszelkiego rodzaju podłożach płaskich. Posiadamy własną pracownię projektową, co pozwala na kompleksową i szybką realizację zamówień. Nowoczesne technologie druku stosowane przez naszą firmę dają nieograniczone możliwości wykonywania nadruków na wszelkiego rodzaju materiałach i podłożach. 

oklejanie pojazdów

Od kilku lat prężnie rozwijamy się w kierunku Car Wrappingu i reklamy na pojazdach. Oferujemy reklamy na samochodach, jak również zmianę koloru samochodu, dechroming, oklejanie elementów wnętrza oraz przyciemnianie lamp. 

Oklejamy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, itp. Jesteśmy w stanie okleić wszystko co do nas przyjedzie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Oferujemy najwyższą jakość, krótkie terminy i przystępne ceny.

DOŁĄCZ DO NAS